Åbningstider

Mandag 09.30-19.30
Tirsdag 09.00-19.30
Onsdag 10.30-19.30
Torsdag 09.00-19.30
Fredag 10.00-20.00
Lør- og søndag 9.00-15.00

Vi holder åbent i Juni , Juli og August , selvom Øbrohallen har lukket.
Dog med lidt anderledes åbningstider.
Book tid online eller ring : 26 21 70 62.
Vi henter jer ved indgangen ved siden af Sports Marsters i Øbro´s lukke-periode.

Googlemap: Klik her

a