Åbningstider

Mandag 09.30-19.30
Tirsdag 09.00-19.30
Onsdag 10.30-19.30
Torsdag 09.00-19.30
Fredag 10.00-20.00
Lør- og søndag 9.30-15.00

Adresse:

Vi holder til i Østerbro Svømmehal, Gunnar Nu Hansens Plads 3.
Der er gode parkerings muligheder,husk at købe parkerings billet i de opstillede automater.

Googlemap: Klik her

a